OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA 30.09.2018

  • ZACHĘCAM DO NABYWANIA PRASY KATOLICKIEJ- GOŚC NIEDZIELNY ORAZ MAŁY GOŚC NIEDZIELNY  DLA DZIECI
  • DZIŚ PO MSZY ŚW. ZAPRASZAMY DO SALI – GDZIE PRZYGOTOWANA JEST WYSTAWA MODELI SAMOLOTÓW, BĘDĄCYCH NA STANIE UZBROJENIA WOJSKA POLSKIEGO WE WRZEŚNIU 1939r ORAZ POLSKICH SIŁ POWIETRZNYCH W WIELKIEJ BRYTANII
  • W NAJBLIŻSZY PIĄTEK PRZYPADA PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA. OD GODZ. 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU O OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚW. BĘDZIE SPOWIADAŁO 2 KAPŁANÓW.
  • W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 06.10.2018PO MSZY ŚW. 0 GODZ. 17.30 ZAPRASZAM WSZYSTKICH RODZICÓW JAK CO MIESIĄC – DO ADORACJI NAJSWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I RÓŻAŃCA W INTENCJI SWOICH DZIECI.
  • ROZPOCZYNAMY NIEBAWEM MIESIĄC PAŻDZIERNIK – W SPOSÓB SZCZEGÓLNY KOŚCIÓŁ W TYM MIESIĄCU MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU. ZAPRASZAM NA ADORACJE I RÓŻANIECPO MSZACH ŚWIĘTYCH W ŚRODY, PIĄTKI , SOBOTY I NIEDZIELE  PO 13.15
  • W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ 07.10 WYJĄTKOWO RÓŻANIEC O GODZ. 12.45.
  • W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ – 07.10 PO MSZY ŚW. O GODZ. 13.15 SPOTKANIE WSZYSTKICH RODZICÓW DZIECI I KOMUNIJNYCH. UPRZEJMIE PROSZĘ WSZYSTKICH O OBOWIĄZKOWOŚĆ.
  • BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM DZIECI W WIEKU OD 9 -15 LAT DO WŁĄCZENIA SIĘ DO DZIECIĘCEGO ZESPOŁU MUZYCZNEGO. ZESPÓŁ POPROWADZI P. MARZENAZAPISYDZIECI WRAZ Z RODZICEM U KS. CEZAREGO PO MSZY ŚW. ZAPRASZAM.
  • 14.10 DO 16.10 – BEDZIEMY GOŚCIĆ W NASZEJ PARAFII KS. PROF. PAWŁA BORTKIEWICZA TCHR. KS. PAWEŁ B JEST ZNANYM KAPŁANEM, SPECJALIZUJĄCYM SIĘ W ZAKRESIE TEOLOGI MORALNEJ, ETYKI , ORAZ NAUCZANIA ŚW. JANA PAWŁA II.14.10 WYGŁOSI U NAS KAZANIA, I SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SPOTKANIE OTWARTE W PONIEDZIAŁEK 15.10 PO MSZY ŚW. O GODZ. 19.00 W SALI PARAFIALNEJ – TEMAT: „ MAŁŻEŃSTWO W ŚWIETLE NAUCZANIA JANA PAWŁA II”.
  • WTOREK 16.10. ODBĘDZIE SIĘ W NASZEJ PARAFII DZIEŃ SKUPIENIA KSIĘŻY CHRYSTUSOWCÓW PRACUJĄCYCH W ANGLII I WALII.MSZA ŚW O GODZ. 12.00. ZAPRASZAM

Facebook

Archiwum postów